| Sedep a întrebat:

Am folosit Tinder si desi nu am cautat aventuri, niciodata nu am avut una, am dat de un tip foarte chipes si interesant, care era in oras doar pentru o noapte. Am iesit, am baut o cafea si eram asa curioasa de el si am simtit atractie puternica incat pentru prima data in viata am zis sa am o aventura.

El e pilot de linie, de aceea era doar o noapte in Romania. Nu am iubit, nu sunt legata de nimeni, am 26 de ani, el 34. Adica a fost totul bine. A doua zi mi-a platit uberul si am plecat. Peste alte 2 saptamani mi-a scris din nou si ne-am vazut din nou, dar a venit el la mine acasa. A stat la mine peste noapte.
A fost deja a doua oara si aparent nu am putut sa nu ma atasez si sa nu sper la mai multe. Si i-am zis asta inainte sa plece. Mi-a zis insa ca el nu poate. Atat. Am zis ca OK, inteleg, dar eu nu sunt genul acela de femeie, care sa fie dispusa sa faca asta in continuare, fara niciun fel de implicare.
Si peste 2 zile mi-a scris mesaj ca OK, poate face un efort sa faca treaba asta sa mearga. La a treia si ultima noastra intalnire m-a scos in oras, la cina, intr-un restaurant tare frumos. Mi-a dat si un mic cadou. Si iar am ajuns la hotel. Dar a doua zi a fost totul la fel. Am plecat de la hotel, nici nu m-a sarutat. I-am scris, nu mi-a raspuns 3 zile. Apoi mi-a raspuns ca nu a vazut mesajul. Nu cred ca nu l-a vazut.

Am facut o tampenie insa, iar intrebarea mea este mai mult legata de asta. Am un amic care ma place foarte tare. Dar i-am zis ca nu sunt interesata. Am fost clara. Insa i-am scris sa iesim si am facut 2 poze pe care le-am pus la story, sa il fac pe ala gelos. Mi-a vazut story-ul si nu a scris nimic. Acum ma simt atat de vinovata fata de prietenul asta al meu. Imi tot scrie si spera la mai multe cred. Ar trebui sa fiu sincera cu el si sa ii spun de ce am facut asta, sa ii cer iertare? Dar ma simt josnica pentru ce am facut. Era josnic, fara indoiala. Nu stiu ce a fost in capul meu. Dar parca imi e greu sa ii spun direct. Adica eu sper la ceva cu celalalt, si chiar daca nu o sa iasa, interesata de baiatul asta (Care e de varsta mea) nu voi fi.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tipic romanca cuminte si sincera, vorbeste cu mai multi in acelasi timp dar place pe unu, la fel si la puff in Germania rolling on the floor rolling on the floor

| RAY a răspuns:

| Violleta2022 avem cele mai mari curve din lume si tu vorbesti ca una a scris la fel, astfel cazuri sunt o normalitate intr o tara de curve, Romania e nr1 mondial ca prostituate, avem curve, hoti

| Violleta2022 a răspuns:

Telenovele...
Poveste asta a mai fost povestita si de alta fata, acum 2-3 saptamani.
Chiar ati pierdut inspiratia, mai fetelor?
Nu puteti si voi sa inventati ceva mai real, mai credibil?

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă chiar nu e nicio posibilitate să îți placă băiatul ăla, fi sinceră cu el și spune-i adevărul, ca l-ai folosit ca să il faci gelos pe pilot.
Ca si sfat, nu căuta niciodată relații serioase cu piloți, ei de aia au și tinder, ca să isi dea match cu fete peste tot pe unde se duc, cel mai probabil face sex în fiecare oraș în care aterizează cu mai multe femei, nu ești specială pentru el, nu ai ce relație serioasă să faci cu un pilot, va fi tot timpul plecat și vei sta mereu cu gândul că poate se culca și cu altele, ceea ce îți spun sigur ca 99% se întâmplă. Ori acceptă să rămâi la stadiul ăsta, doar sex și atât, ori mai bine îl lași în pace acum ca să nu te atașezi mai mult și să suferi mai tare.

| comandantul638386 a răspuns:

Eu zic sa ii dai o bucată de păsărică și la săracul om care l-ai pus pe story și după ce terminați, spune-i adevărul, o sa treacă mai ușor peste. laughing) Ahahaha. Eu as trece mai ușor peste faptul că am fost folosit daca primesc niste păsărică.