| emshu a întrebat:

Am fost ca el de 2 ori.si ultima despartire m-a durut foarte tare sad ce sa fac acum sa ma impac sau nu ca el.pe deoparte as vreau ca totusi tin la el. dar pe de alta parte nu ca nu vreau sa sufar iar sad va rog ajutati`ma

2 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Analizeaza despartirile, din ce cauza v-ati despartit. Cat de mult te iubeste si cat de mult il iubesti si tu. Discutati ce si ce nu va place. Cu alte cuvinte vorbiti. Doar asa iti dai seama ce e in capul lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ìti sugerez sa vorbasti cu el si sa te impaci