| Cevreimabataie789 a întrebat:

Am fost cu iubitul in dus și am început să îi fac oral. A ejaculat in gura mea, nu am atins cu mâinile sperma, deloc. Am înghițit-o. După aceea, s-a spălat pe penis cu gel de dus și cu apa destul de caldă, fierbinte pot spune. NU M-A ATINS IN ZONA INTIMĂ. Apoi m-am spălat și eu pe mâini in dus tot cu gel de dus, el m-a spălat pe spate și eu m-am spălat in zona intimă. Menționez că asta s-a întâmplat alaltăieri și mie mi-a trecut menstruația nu de foarte mult timp. Credeți că există vreo șansă să rămân însărcinată? Nu am menstruație regulată.Rog sa fie date răspunsuri serioase, fara miștouri, m-am învățat minte.

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Si tu crezi ca e posibil sa ramai insarcinata din stomac? Citeste incet din nou intrebarea pe care ai pus-o si gandeste-te. Daca ti se pare normala intrebarea, mai citeste odata.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Data viitoare pune-l si pe el sa-ti faca sex oral, ca sa ramaneti amandoi gravizi, in gura!

| mihai69 a răspuns:

Nu așa. Trebuie să mai încercați, în perioada fertilă și să îl lași să ejaculeze în vagin.

| Cevreimabataie789 explică (pentru mihai69):

Ideea este că nu vreau să rămân gravida. Sper că nu sunt șanse să fi rămas.

| mihai69 a răspuns (pentru Cevreimabataie789):

Păi asta am zis: nu cum ai descris tu poți să rămâi gravidă.

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt șanse sa fi ramas gravida.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu ai nicio șansă de sarcină

| Miruna333 a răspuns:

Din moment ce sex nu a fost, doar oral, de unde sarcina? Din flori? Citeste despre cum se produce conceptia pe internet si nu vei mai avea vreun dubiu.

| Andra08032005 a răspuns:

Nu ramai decât dacă faceți sex vaginal. in gura nu ramai poți înghiți. daca îți place bine înțeles. Deci stai liniștităwinking

| RaymundoCutitFeen a răspuns:

Daca nu ti a bagat madularu fata mea degeaba nu ramai, daca vrei il am eu pe var miu te rezolva imediat