| Ionutz a întrebat:

Am fost cu o fata cateva luni si intr-o seara mi-a spus ca nu mai vrea sa mai fie cum mine.In fine eu acum as vrea ceva mesaje cu care sa o atrag in viata mea dar eu sa stiti ca nu am suparato cu nimic sa nu mai fie cu mine deci asa pur si simplu si as vrea niste mesaje.Multumesc
P. S. Ea inca ma place.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te place ce se întâmplă de te respinge?
Pa, pa.

| BalonaşDulcee a răspuns:

Te pot intreba si eu ceva? daca inca ii mai place de tine de ce s-a despartit de tine? Asta chiar nu-mi explic, dar tu de unde stii ca ea inca te place?

Adica, poate ii trimiteai mesaje / o sunai mereu... asta ar fi putut fi un motiv...sigh ehh

| angelo200 a răspuns:

Mai baiete sa stii ca unele fete stau cu un baiat numai sa o vada prieteni ca are prieten si dupa ce se satura te lasa balta fara nicio o explicatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timp de o perioada(osaptamana -doua) sa faci ca nu o cunosti apoi Bumm! o surpriza cum nu si-a imaginat nimeni

| Bmd23 a răspuns:

Câțiva ani ai tu si câți are ea? Daca a terminato cu tine ASA din scurt ori are pe altul ori ai facut ceva