| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un baiat 4 ani, de curand m-a parasit, ieri m-a sunat si a zis sa ne vedem pe seara, eu am acceptat, nu a mai dat nici un semn, azi la fel pe zi m-a sunat a zis ca a avut treaba ca nu a putut, si sa ne vedem in seara asta, eu am acceptat din nou, la fel a venit seara, el nu a dat nici un semn, ce sa inteleg din asta?

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ca ar trebui sa il lasi in pace. Daca era simtit te-ar fi anuntat din timp.dar nu e, asa ca nu te mai gandi la el

| neutrino a răspuns:

Pe o noapte ploioasa sau nu, el isi bate din nou joc de tine, iar tu nu doresti sa te inveti minte.

| SkyPilot a răspuns:

Dupa ce am citit raspunsurile anterioare m-am uitat prin intrebarile tale mai vechi. Ai incercat sa inchei relatia cu el si imediat ti-ai gasit pe altcineva. Poate ca nu o face intentionat, dar tare suna a bataie de joc. Poate ca iti plateste pentru ce I-ai facut tu lui. Dupa parerea mea relatia voastra este terminata. Ba unul ba celalalt ati facut cate ceva. Ce incredere mai puteti avea sa formati un cuplu?

| Danysan a răspuns:

In primul rand eu spun ca acel baiat are motivele lui sa iti faca asta.Sincer sa fiu stiu povestea ta si daca imi aduc bine aminte parca tu voiai sa il parasesti odata pentru ca iti spuneau nu stiu care prieteni ca tu esti prea frumoasa ca sa stai cu el, asta daca nu ma insel.Sincer sa fiu eu spun sa mergi la el si sa discuti fata in fata.Lasa intalnirile si prosteala. Dupa 4 ani sti unde sta si probabil ca poti sa mergi la el la usa sa aveti o discutie civilizata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te suna sa mergi acolo doar ca sa te trolleze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca, daca s-ar da medalii pentru prostie, tu ar trebui sa-ti inchiriezi o magazie.

| Green66 a răspuns:

Probabil a auzit că ești cheală și îi este teamă să te vadă așa.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Green66):

rolling on the floor nenorocit mai esti!