| briana11 a întrebat:

Am fost cu un baiat, dar nu l-am sarutat si el chiar vroia asta ...intr-o zii ne-am certat si peste cam 2 saptamani s-a combinat cu alta fata ...acum s-a despartit si de ea. dar nici pe mine nu ma mai place cred, ii place de o fata daria. Il plac foarte mult, dar cum sa-l recuceresc? fundita *

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Este greu și nu sunt rețete pentru așa ceva.

| lolly a răspuns:

Daca nu te place sunt sanse mici sa-l mai recucerestihappy

| Maothecat a răspuns:

Pai cum ai facut-o si prima oara... punet-ti calitatile in valoare, da-te pe langa el. chestii din asteabatting eyelashes incearca sa faci asta fara ca el sa observe ca incerci sa il recuceresti pentru ca se va simti superior tie

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Asteapta sa vina el la tine! Ca daca nu te mai place... poti sa incerci tu sa il recuceresti cat vrei. daca are ochi pentru alta.e greu.

| Silvia_6960 a răspuns:

Pai avand in vedere ca este ca un fel de albina care zboara din floare in floare nu prea vad ce ar putea sa iti placa la el. De obicei indiferenta omoara. Trateaza-l cu indiferenta, incearca sa il faci gelos, sa il faci sa inteleaga ca pentru tine el numai conteaza. Daca te place, nu ii va conveni faptul ca tu te-ai indepartat si va vrea chiar el sa te recucereasca, dar daca nu te place, va ramane nepasator.
Atentie! S-ar putea sa se reintoarca la tine doar ca sa se joace cu sentimentele tale.

| Loove_6052 a răspuns:

Il tragi in pat