| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Am fost cu un baiat o luna, apoi m`am hotarat ca ar fi mai bine sa ne despartim. El a hotarat ca ar fi mai bine sa fie impreuna cu prietena mea cea mai buna( 10 zile). Dupa ce s`a despartit de ea a inceput sa se joace pe degete cu aman2 iar noi ne-am dat seama si l`am lasat in pace. Acum s`a impacat cu fosta( o anume fata de la el din clasa) si as vrea sa ii despart...cum as putea face astathinking Funda xD :X

Răspuns Câştigător
| lyTTTT a răspuns:

Pai daca a simtit ceva pentru tine, asa atractie chestii poti sa-i spui " stii mi-e cam dor de tine " si poate-si va aminti de vremurile bune smug...

2 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Dc sa ii desparti daca el a ales aceasta cale/:?straight face tie ti-ar placea ca sa te desp cineva daca crede ca nu va potriviti?straight face

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Baga strambe adica inventeaza lucruri urate, date la el si zapaceste-l din nou dupa cand te intreaba daca vrei sa fi iar ca el u alegi si nu mai stiu.