| cristiyana a întrebat:

Am fost cu un baiat timp de 2 ani si ne-am despartit acum ceva vreme.am vrut sa ma impac cu el si am umblat dupa el 2 luni dar fara succes.cand am hotarat sa-l uit el s-a intors la mine dar eu l-am respins...acum cand a vazut ca il resping vb cu el la tel cateodata si imi zice ca are prietena si cand il intreb cum o cheama zice ca n-are nume.ca e indragostit de o fata, ca se simte bine asa ca una si alta.am pus o prietena de-a noastra, mai mare ca el sa se intereseze si i-a spus ei ca de fapt nu are prietena si ca zice asa doar ca sa ma faca geloasa. el mereu imi spune "eu stiu ca ma iubesti" dar daca ii zic eu acelasi lucru imi spune" taci, te rog, taci" dc? dupa voi, credeti ca mai tine la mine? ddau funda happy

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu cred ca da, din moment ce nu are prietena si vrea sa te fac geloasa!
mai asteapta un timp, si daca el nu face niciun pas, fa-l u!
succes!love struck

| Claudianda a răspuns:

Da. LOGICA ca mai tine la tine dar nu vrea sa se ``injoseasca`` in fata ta, Si poate e mai timid thinking[si nu trebuie sa umbli dp un baiat]e de ajuns sa-l placi si te va place si el pe tinewinking iti spun din ``propria experienta``

| razvan007_8589 a răspuns:

Pai normal dac el iti spune asa inseamna ca si el te iubeste si inca mai tine la tine.Eu te sfatuiesc sa faci u primul pas pentru ca baietii sunt mai timizi si nu au asa mult curaj ca sai exprime sentimentele in dragoste.Asa ca multa bafta si ia-l usor

| MătaSpuneCaEsteSceneQeen a răspuns:

Buna ...pai eu cred ca te iubeste dar te incearca sa vada daca mai simti ceva pentru el...de fapt treaba asta este cu dus si intors! succes!

| DianaG87 a răspuns:

Un sfat, nu iti pierde cel mai valoros timp din viata, nu cauta si nu umbla tu dupa acest barbat, vei fi mult mai pretuita atunci cind un barbat te va cuceri cu un pic mai multa greutate... Vreau sa stii ca atunci cind un barbat lupta pentru a cistiga dragostea unei femei, o pretuieste si mai mult. Asa ca, pazienza, lasa-te cucerita. Poooooooooooop