| anonim_5109 a întrebat:

Am fost cu un tip acum cateva luni bune timp de 1 an. Ne.am despartit. Acum el are pe altcineva si eu la fel. Eu inca il mai iubesc pe ex'ul. Il observ in ore cum ma priveste insistent. Si cand vede ca l'am observat isi schimba privirea. Daca are pe altcineva si se presupune ca o iubeste de ce ma priveste asa insistent?

Răspuns Câştigător
| Bla_8440 a răspuns:

SA sti ca sentimentele pentru cineva chiar daca v-ati despartit nu dispar...si niciodata nu va inceta sa te simpatizeze happy

2 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

1 an cu cineva nu se uita asa repede, si poate ca el inca mai tine la tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca el inca te mai iubeste dc nu vorbiti si claificati totul