| carlutza1001 a întrebat:

Am fost cu un tip care m-a parasit pentru o alta fata. Am trecut peste faza aia cu greu, a fost o dezamagire mare. A stat cu fata asta o luna de zile si acum i-a dat si ei papucii, spunandu-i ca e nesigur raised eyebrows. In acest timp a si facut-o cu ea, deci saraca e super devastata. Am incercat sa vorbesc cu ea, sa o incurajez, doar stiam ce simte. Dar ea nu m-a suportat nici cand era cu el (credea ca vreau sa-i despart), nici acum. Crede ca vreau sa ma impac cu el. Ideea e ca nu stiu cum s-o fac sa inteleaga ca eu nu-l mai vreau inapoi si nu vreau sa-mi poarte pica pentru ceva ce nu am facut. E adevarat ca acest baiat ma mai suna si mai povestim, mai iesim la cate un suc, dar atat si nimic mai mult. Just friends. Cum as putea sa o fac pe fosta lui iubita sa deschida ochii, sa realizeze ca nu am nimic cu ea, ca imi pare rau de ea si ca nu vreau sa ma mai imapac cu ex-ul nostru?

2 răspunsuri:
| zapacitu33 a răspuns:

Nu ai cum. Pune-te in locul ei pur si simplu.
Nu inteleg insa de ce ti sa faci lucrul asta... decat daca ati fost prietene inainte. caz in care tu ar trebui sa fi suparata pentru ca a fost cu tipul tau.
insa intre femei, in general, este o mica-mare ranchiuna, in ceea ce priveste barbatii... o vezi peste tot, si prin filme, telenovele... asta e chiar adevarata
Nu-ti mai bate capul, asta e viata, o sa vezi mereu...

| Chellu a răspuns:

Asa m`i s`a intamplat si mie cu o fata care tot o mai vreau inapoicrying
Ce sa zic...Dai si tu o dovada.Pana mea. Daca sunteti prietene ar trebui sa te creada daca este una adevarata. Daca tot asa o tine nu mai discuta cu ea si basta...
Daca vrei putem vorbi pe mess si o rezolvam.
Daca vrei sa vorbim lasa`mi id`u tau la mesaje si o scoatem cumva la capatwinkingoricand! Pa pa!