| diana_6887 a întrebat:

Am fost cu un tip vara trecuta o luna si d zile apoi el a plecat in america.ne-am despartit, eu am avut alt prieten si acum ne-am impacat. m-am atasat f mult de el acum,"mi-a spalat creierii" insa mi-a zis ca nu mai tine la mine cum tinea inainte.il vad asa de derutat. mi-a spus ca a suferit de doua ori foarte mult si ca ii frica sa mai aibe incredere. tin f mult la el si nu stiu cum sa il fac sa aiba incredere in mine si sa fie bine. ce credeti ca ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Pai demonstreaza`i ca tii la elwinking si vezi cum merg lucrurilewinking

| Ezzio a răspuns:

Party in THE USA!laughingsa ma chemati la nunta

| ingerashhhh a răspuns:

Ar trebuie sa ai rabdare,el a avut mare incredere in tine la inceput,dar dupa ce ai fost cu altul increderea lui "s-a dus",nu te supara,dar tu ai gresit si lui acum ii este greu sa te mai creada,desi el inca mai tine la tine,daca nu tinea nu se impaca cu tine,iubirea la distanta este foarte grea,inteleg perfect acest lucru,deoarece prietenul meu tot este deaprte si imi fac o mie de griji,mi-e frica sa nu ma insele,mi-e frica sa nu se sature odata de toata dragostea asta pe net,intr-adevar e greu,dar gandeste-te pozitiv si cerei scuze iubitului tau,el tine la tine si peste ceva timp te ve ierta,acum si lui ii este greu pentru ca sa simtit ff prost cind ai iesit cu altul,incearca sa il intelegi si pe el,totul va fi bine,trebuie doar sa fii sincera si deschisa cu el,,trebuie sa ii vorbesti de sentimentele pe care le ai fata de el,zii asa cu este in sufletul tau,fii mereu linga el,daca va simti sustinearea si dragostea ta, va decide sa ca numai tu esti potrivita pentru el si ca numai tu meriti dragostea lui, multa bafta!

| kiufuliki a răspuns:

Spune-i si gata!