| petalouda a întrebat:

Am fost in parc cu el si am stat asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:112 si ne-am sarutat, imi punea mana pe sani..., asta inseamna "sex"?;;)

Răspuns Câştigător
| PufarinaXD a răspuns:

Clar nu! Trebuie sa fi existat un contact sexual, si trebuie sa fi fost dezbracati, in niciun caz, poate doar o giugiuleala.

6 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Glumestilaughing
nu, nu inseamna sex daca doar te-a mangaiat un pic
daca in pozitia in care ati stat el ti-a bagat-o atunci inseamna sex

| xXx_6966 a răspuns:

Ce proasta esti...tu macar stii ce inseamna sex?

| Doηηa a răspuns:

Ţi-a băgat-o cumva? Nu. Deci sigur nu e sex.

| Scarlettt a răspuns:

Voi va vedeti ce intrebari ati putut pune?laughing Cum naiba sa fie contact sexual daca nu te-ai frecat cu el de ti-a bagat cucu' in pasarica

| Anonim22222 a răspuns:

Stai linistita laughing ca sa se numeasca "sex" trebuia...mai mult de atat...laughing sa fiti dezbracati una-alta tongue nu`ti face griji, esti virginahee hee

| serbii2 a răspuns:

Daca ati stat ca in poza creka da big grin (depinde de varsta) daca ai peste 18 sigur ca da daca nu ai peste 18 nu