| MeMonaIoana a întrebat:

Am fost intr-o tabara si am baut cu colegi si in acea seara un baiat de care imi place s-a dat toata seara, la mine si mi-a facut avansuri. la un moment dat a facut un pariu cu un alt baiat de fata cu mine ca el in accea seara va face ceva cu mine si in secunda urmatoare a sarit pe mine iar eu l-am refuza direct. cand tabara s-a terminat toti baiatii au dorminat la unul dintre ei acas ia rel e-a spus niste minciuni despre mine cum ca l-am invitat la o intalnire dar el ma rexuvat si ca ma dau la el de fiecare data cand am cazia iar el de fiecare at ama respinge. ce ar trebui sa inteleg eu din asta?

Răspuns Câştigător
| aniohetova a răspuns:

Buna happy Tu pentru el ai fost decat un pariu in seara aia. Un pariu, pe care daca l-ar fi castigat, lucrurile poate ca ar fi stat altfel acum, dar avand in vedere ca tu l-ai refuzat de fata cu toti prietenii lui, el s-a simtit prost, iar acum lucrurile pe care le spune, le spune in apararea lui ca sa nu creada prietenii ca e un papa lapte. Ceea ce si e. Din punctul meu de vedere eu il vad un copil fara minte si cred ca ar trebuie sa te indepartezi de genul asta de oameni. Esti frumoasa si ai toata viata inainte. El nu ultimul baiat de pe planeta. Sper ca nu iti place de el, pentru ca nu merita. Inainte sa-ti placa de cineva, cunoaste-l bine. Pana in cele mai adanci locuri ale sufletului sau. Si atunci vei stii daca el e cel cu care trebuie sa fii sau nu. Nu te lasa furata de aspectul fizic. Pana la urma, nu faci nimic cu el. Mult succes happy

3 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Ca e nesimtit si ca l-ai ranit in orgoliu refuzandu-l atunci. Stai linistita, ai procedat foarte bine.
Cel mai bine il ignori de aici inainte si le spui prietenilor tai adevarul : ca l-ai refuzat si el te barfeste. Cine-l crede inseamna ca nu te cunoaste foarte bine, deci ai grija la "prieteni".

| Cristi1998 a răspuns:

Doamne cum stie sa scrie sa mor eulaughing

| Rustin a răspuns:

Cam curvalau amicu tau