| bellaalinutza2010 a întrebat:

Am fost la doctor si a spus ca am trompele marite! Nu mai stiu ce sa fac sa raman insarcinata!

2 răspunsuri:
| vyolycy a răspuns:

Pai sunt vreo 3 posibilitati:1ori tu nu esti fertila;2ori el nu este fertil;3ori nu se nimereste sa fii in periada de ovulatie...daca ai menstruatia la 28 si zile calculeazati perioada cand se produce ovulatia si inceaca atunci.aceasi intrebare mi-o pune si iubitu meu.sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu.pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inghite sperma