| raMLesS a întrebat:

Am fost la magazin sa cumpar de-ale gurii si ceva de baut, am mai luat si 2 cutii de prezervative.
Cand umblam prin magazin dupa provizii, am observat-o pe fata de la casa cum ma sorbea din priviri... ma mai plimb putin, iau tot ce imi trebuie si cand am ajuns la casa, fata de acolo ma privea intens.
A scanat produsele, a scanat prezervativele, iar atunci am privit-o in ochi si i-am soptit suav "Plus o cutie". In acel moment ea s-a luminat la fata si bucuroasa mi-a mai dat o cutie de prezervative, dupa care mi-a multumit ca am facut cumparaturile si mi-a spus sa mai trec pe acolo pe la ea la casa.
Credeti ca ar trebui sa ii cer numarul de telefon?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cumperi un pachet din ala mare, daca nu-ti ajunge unul mic, ca iesi mai ieftin.
Sau ai luat 2 mari? Si tu pui cate 2? Nu se stie niciodata.

Uita-te pe spatele cutiei, sigur si-a scris deja numarul.
Daca crezi ca nu avea cand s-o faca, stai linistit, il avea pregatit.

| raMLesS explică (pentru LoveSleep):

Chiar si l-a scris ms, tocmai ce m-am uitat.

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

De ce sa ii ceri numărul de telefon? Crezi ca telefonul va rezolva totul? Mai mergi din cand in cand pe la ea. Dacă e deschisa pentru o relație, îți va da de înțeles dacă te va vedea de mai multe ori. Apoi chestia cu telefonul va veni de la sine.
Cindva și eu am simpatizat o fata casierita. Mergeam aproape zi de zi pe la ea, și la cateva zile ii duceam mărunțiș, și nu putin, ca avea mare nevoie ca să dea la rest. Dar, totul s-a oprit aici, eram prea timid pe atunci ca să încerc ceva mai mult. happy

| Meme10Meme a răspuns:

Mai exploram si eu acest site si uite ce am gasit laughing. Acum, eu am inteles ca ai cam vrea sa-ti inseli gagica. De ce ai cumparat prezervative daca esti liber? Preacurvesti! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa lași cutia sigilata iar a doua zi sa te duci sa ii spui ca are marea onoare de a le desigila ea insasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar, e șansa ta.

| TLF92 a răspuns:

Misto experienta daca si-a scos si limba si se lingea singura pe buze e clar ca vroia sa folosesti prezervativele alea pe ea

| raMLesS explică (pentru TLF92):

Da, si-a scos limba si se lingea, dar pe sub masca... Sa vezi cum se udase masca.

| Eisenheim a răspuns:

Dacă luai doar un prezervativ puteai sa ii ceri numărul,dar ai luat două cutii,ce-a fost în capul tau? Ce impresie și-o făcut? laughing Lăsând gluma, da serios, cam exagerat cu prezervativele laughing nu știu dacă e o idee bună să ii ceri numărul la casă, eventual când iese din gură, daca nu lucrează la non-stop, fi și tu mai inventiv happy

| Eisenheim a răspuns:

Când iese din tură

| Eisenheim a răspuns:

Sau faci ca Ed Sheeran, îi lași numărul tau într-o cutie cu bomboane, dar de-alea bune bomboane, nu august, că se interpretează și la revedere laughing