| random134254345 a întrebat:

Am fost la o esocrta de pe Publi sa îmi facă oral o finalizare cu prezervativ și am simțit ca mi-l face cu dinți, pot lua vre o boala? Si daca da, care?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti lua toate bolile pe care el are curvulita aia.
Vin totusi si te intreb?
De ce te-ai dus sa platesti si sa risti atata, pentru 10 -20 de secunde, cat a fost partida aia de oral?
Nu era mai sanatos si mai safe sa te rezolvi singur, cu manuta?

| random134254345 explică (pentru Violleta2022):

Fiecare are curiozitate lui eu am întrebat dacă e vreo șansă să iau o boala si după ce am cautat se pare ca nu, nu am nevoie de un rezumat ca de ce și cum am făcut din pura curiozitate

| Violleta2022 a răspuns (pentru random134254345):

Ai atins-o cu mana ta la pasarica?
Sau ai sarutat-o pe gura?

| Robert2526 a răspuns:

Daca ai avut prezervativ, e totul ok