| Daiil a întrebat:

Am fost la un gratar si am baut cam mult si m-am pupat cu o fata ( eu avand iubita), dupa ce am realizat ce am facut mi-a parut super rau. Ce ar trebui sa fac :1)sa-i spun ce s-a intamplat 2) stiu ca nimeni de la gratar nu o sa-i spuna, oare ar fi mai bine sa nu-i zic nimic?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

A fost o intamplare pe care iubita ta nu trebuie sa o afle.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pfff, complicata situatia... Daca ii spui, sunt sanse extrem de mari s-o pierzi, dar posibil si sa ajunga cumva sa afle. Nu stiu, fa-i ce simti, da ia-o ca pe o invatatura sa nu mai ajungi la nivelu ala.

| Plato a răspuns:

Da, cel mai bine e sa-i spui ce s-a intamplat, asta daca ai un strop de barbatie si integritate.
Daca vrei sa fii mizerabil pana la capat, nu-i spune, dar sper si o sa te bantuie gandul. Daca nici nu te bantuie, inseamna ca esti dezumanizat.

| Emma30555 a răspuns:

Nu i spune nimic.

| Crackman a răspuns:

Mergi pe blat. Ce are rost aa iti complici viata

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Trebuie sa-i spui.
Poate te va ierta, poate nu.
Si daca va fi sa se desparta de tine, chiar meriti.
Bautura se bea cu limita. Gandeste-te ca putea sa se intample nu doar sa o pupi, poate o lasa-i si gravida. Si din cauza cui, a alcoolului?

| Antopuff a răspuns:

Ar trebui sa iti asumi ce ai facut.

| ThePitPew a răspuns:

Iti propun sa te gandesti bine si sa astepti un moment potrivit sa ii spui, spune-i detaliat cum s-a intamplat totul si poate o sa te ierte.