| Alincik_8736 a întrebat:

Am fost plecata timp de o luna, cind m-am intors am aflat ca iubitul meu i-a propus unei fete intilnire! I-am cerut explicatii si el mi-a spus ca o fost doar o gluma! Ce sa fac, Sa-l iert?

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu! Astfel de " glume" nu le inghite nimeni, eventual doar el... Data viitoare va propune sex vreunei fete, tot in gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Eu zic sa te mai racesti de el putin. Si nu stiu sa il pui in situatia ta. Tu decizi daca il ierti sau nu. Pune-ti-va toti fata in fata si discutati.