| Axel789 a întrebat:

Am fost refuzat de o fată. Eram în punctul de a face sex și când mi-a văzut penisul, mi-a zis că este mic, că fostul ei o avea mai mare și că nu are rost să o facem, deoarece nu va simți nimic cu mine. Credeți că a fost un pretext sau chiar nu va simți, fiind obișnuită cu mărimi mari?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fata are experienta si nu se incurca cu oricine. Daca o are cat o catedrala greu va fi satisfacuta. Cauta-ti alta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă știi ce să faci cu ea nu contează cât de mare e

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este un refuz foarte adevarat si motivat.

| Axel789 explică (pentru Violleta2022):

Dar de ce? Nici măcar nu a vrut să încercăm…

| Violleta2022 a răspuns (pentru Axel789):

Fiindca a fost total dezamagita cand a vazut cat de mic este, de aceea.
Cu siguranta avea experinta si atunci nu a avut chef sa continuie ceea ce stia ca va fi un dezastru.

| mihai69 a răspuns:

Contrar altor opinii, eu cred că dimpotrivă, fata nu are deloc experiență. Altfel, ar fi știut că un penis mai modest dar folosit cu talent, poate oferi plăcere.
Asta e, atât s-o putut.
Oricum, o poți trece la categoria „nesomțite".

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca are dreptate. Fiind obișnuită cu un penis mai mare ca al tău, nu vrea sa aiba regrete ca la părăsit pe iubitul anterior.

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde acum si cât de mic e, daca e micro penis, ar cam avea motiv să te refuze, dacă totuși nu e așa de rău, ar fi putut să încerce măcar, a fost cam aiurea gestul ei, te-a făcut să te simți de rahat, dar până la urmă e alegerea ei, avea dreptul să refuze dacă vrea, decât să o facă din milă până la urmă, mai bine așa.

| Cavaler001 a răspuns:

A fost o dovadă că nu merită să ai vreo relație cu ea. Uit.o cat mai repede că pierzi timpul altfel. Daca doar mărimea o interesează e clar ce fel de femeie este.

| IulianaAna a răspuns:

Nu va simtii sefule din pacate. E prea largita si are kilometrii multi. Ia ti alta femeie