| sweet_5534 a întrebat:

Am id-ul lui, dar nu stiu cum sa-l abordez.Va rog sa-mi dati sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Haydee a răspuns:

Incearca sa gasesti un subiect de discutiebig grin
Un subiect pe care el sa-l abordeze cu usurinta si caruia sa ii placabig grin
Apoi, printre aceste discutii...mai strecoara intrebarile la care vrei sa iti raspundawinking
Incearca sa incepi prin a fi prietena lui, o prietena deosebitabig grin
restul va veni de la sinewinking

4 răspunsuri:
| andreea_7473 a răspuns:

Trimite-i un banc bun. Iti va raspunde, macar din politete, ca sa-ti arate ca i-a placut. apoi va fi mai usor sa legati 2 vorbe

| rolly14 a răspuns:

Eu as zice sa il abordezi tu prima...incepi cu un "buna" si apoi cu un "ce faci?"... daca nu iti raspunde inseamna ca nu este interesat sa vorbeasca cu tine sau poate are treaba... iar daca iti raspunde incerca sa gasesti subiecte de discutie mai interesante...eu asa fac mereu cu cineva nou

| bluerapper a răspuns:

Pai daca nu intri in discutie cu el nu o sa se intample nimic, nu cred ca conteaza modul in care vei aborda, conteaza doar faptul sa incerci!

Răspuns utilizator avertizat