| danidanutz2000 a întrebat:

Am iesit cu baieti la o cola si am intalnit o fata o place si nu stiu ce sa fac dau fundiza

Răspuns Câştigător
| AnnaS98 a răspuns:

Caut-o si petrece-ti timpul cu ea. invit-o la o plimbare, film altele. daca va apropiati poate si ea va simti ceva pentru tine. bafta! funda?

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Păi cine o place?
1.Ai avut o exprimare greşită dar nu e nimic se mai întâmplă.
2. Dacă e vorba de tine. tu nu ai cum să te îndrăgosteşti de prima fată care o vezi, poate că simţi un sentiment de ataşare...
3. Dacă zici că o ''cunosti'' de ce nu o inviţi undeva şi îi spui adevărul?
4. Dacă e vba despre un prieten d-al tău. sincer. nu ar trebui să te bagi

| Lorenada a răspuns:

Ce poti sa faci, sa actionezi, fa-i curte, invit-o in oras, la o inghetata sau la un film sau se poate ambele...