| Beyourself1245 a întrebat:

Am iesit cu o fata si am impresia ca s-a suparat pe situatie. Am stat in masina, ne am pupat, pipait si mangait etc si dupa mi-a facut oral. Faza e ca nu am putut sa mi dau drumul in 15 min de oral sa zic asa. Iar dupa mi-a murit. Care ar fi cauza? Am fost si obosit si ma gandesc ca din cauza asta ca lucrez intr-un club de noapte

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Emotiile incepatorului!
Asa patesc toti incepatorii, ori se scapa pe ei in primele secunde ori nu sunt capabili sa aiba erectie.
Oboseala nu are nici o vina in cazul tau, doar emotiile.

| Beyourself1245 explică (pentru Violleta2022):

Incepator nu ma pot numi neaparat. Am mai avut contact cu fete si multe din ele au fost aventuri. Sincer am momente cand sunt ok si momente cand se intampla chestia asta. Sunt de parere ca si stresul joaca un rol important. Lucrez intr-un club de noapte si m-a dat peste cap. Eu s inhibat de anumite chestii poate e si din cauza asta. Ma gandeam sa iau niste suplimente afrodisiace. In niciun caz nu sufar de impotenta sau disfunctie erectila

| Madaxo97 a răspuns:

Explica-i că nu e vina ei, ca ți-a plăcut dar ai avut o mică problemă și erai foarte obosit și nu e cazul să se simtă jignită ca nu ți-ai dat drumul, câteodată se mai întâmplă.

| Miruna333 a răspuns:

Ea ti-a facut oral, dar tu ei nu? Cred ca mai mult de la asta. Discuta cu ea si vezi cu adevarat ceea ce a deranjat-o. Cateodata oamenii nu isi dau drumul, se mai intampla, ar trebui sa stie asta si sa nu o ia personal. Cel mai bine comunici cu ea

| Beyourself1245 explică (pentru Miruna333):

Nu a vrut nici ea ca era pe stop. Azi i-a trecut. Dar nu a luat o personal pur si simplu mi-a zis ca eu controlez situatia dar nu mi venea sa mi dau drumul. Am momente cand imi dau drumul repede si momente cand imi dau drumul greu. Nu stiu daca e ceva la mine.

| Miruna333 a răspuns (pentru Beyourself1245):

Pai daca ai impresia ca s-a suparat, discuta cu ea si vezi care e situatia

| IamJoKeR a răspuns (pentru Beyourself1245):

Poți să-i faci și tu ei oral acum ca i-a trecut stopul, așa ar fi frumos din partea ta, să fii un gentleman!

| adam7 a răspuns (pentru Miruna333):

Miruna, în mașină e mai la îndemână ei, decât să îi facă băiatul oral. sigur ca merge și invers dar nu toți vor să ofere, vor doar să primească happy

| Miruna333 a răspuns (pentru adam7):

Nu ofer, fara sa primesc happy in masina sau alt loc. Nu conteaza ce e la indemana ca imposibil nu e. Daca vrei, poti

| adam7 a răspuns (pentru Miruna333):

Perfect de acord, și eu mă regăsesc în asta. Spuneam doar ca mulți sunt cu gândul doar la ce primesc și la comoditate.