| Gaby212 a întrebat:

Am iesit cu sora mea la o terasa ca sa servim ceva si sa mai discutam...
Cand am plecat, ne-am intalnit cu fata de care eu sunt indragostit. Initial eram prieteni foarte buni, dar dupa un timp a inceput sa se raceasca relatia noastra si am renuntat la orice idee de a mai fi impreuna...De cateva luni ma chinui sa o uit(fara rezultate momentan).
Ea era singura, venea de la cumparaturi.Am inceput sa vorbim, fara a-i face cunostinta cu sora-mea.Am observat cum ii mai arunca cate o privire,cum o analiza...
Seara, cand am ajuns si eu acasa, gasesc mesaj pe telefon de la dansa.Ma intreba cine era fata cu care ma aflam cand ne-am intalnit. Eu i-am spus, iar ea a zis "A ok".
Ce credeti? E geloasa? Imi inchipui ca a crezut ca e iubita mea sau asa ceva laughing
Daca nu era geloasa cred ca nu ma intreba.Si raspunsul ei dupa aceea a fost foarte sec. laughing
Ce ziceti? Daca e geloasa inseamna ca e indragostita de mine?

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Gata gelozie ca a intrebat si ea cine era aia laughing
De ce nu le-ai facut cunostinta acolo?
Baga-te pe ea daca vrei cevawinking asa sa astepti sa faca ea totul si tu sa dai cate un mesaj cand iti da ea = SANSE 0