| mateisitudor a întrebat:

Am iesit de vreo 5 ori cu o fata in oras, totul merge perfect, dar e o problema. Parca nu vine momentul ala sa o sarut... oare astept eu momentul perfect? Stiti cum as putea aborda situatia astfel incat sa creez eu acel moment? Sa nu fie un sarut pe neasteptate. Cum as putea initia sarutul?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îi ceri permisiunea.

| peanutbutter32 a răspuns:

Simplu.
Uita-te in ochii ei apoi la buzele ei, fa asta de cateva ori si vezi ce reactie are. daca se uita si ea la buzele tale atunci te poti apropia si o saruti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fură-i un sărut. Nu riști, nu știi ce reacție va avea. Te poți trezi cu o palmă sau cu un alt sărut din partea ei.
N-o să știi dacă nu încerci. tongue

| seth2016 a răspuns:

Fura-l. Cand va despartiti dupa plimbare fura-l. Daca ramane perplexa o sa-ti intoarca sarutul a doua zi cand o sa-si revina. laughing