| anonimu123 a întrebat:

Am impresia ca fetele stau cu baieti curajosi care le fac mereu sa se simta in centrul atentiei sa fie dragalasite bagate in seama sa fie pupate etc...Asa este sau mi se pare mie? Vreau pareri de la fetelaughing chiar si baieti.

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Baietii "romantici" nu sunt neaparat curajosi. Sunt baieti cu bun simt si care isi respecta iubitele. Si da, intr-adevar ne place sa fim in centru, dar in centrul Universului acelui baiat, nu in centrul atentiei oricarei persoane.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Cam asa estelaughing

| Candice a răspuns:

Da asa este. prefer un baiat mai curajos decat unul timid care nu stie ce sa faca laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Dolly_2428 a răspuns:

Normal cu asta imi plk si mie cel mai multhee hee
:*

Răspuns utilizator avertizat
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Si eu consider acelasi lucru, de obicei fete adora sa fie alintate si protejate iar baietilor le place sa le ofere aceste lucruri.Insa uneori noi fetele trebuie sa ne amintim ca nu doar noi avem dreptul sa ne bucuram de toate momentele placute oferite de ei si uneori trebuie sa inversam rolurile pentru a nu interveni monotonia in relatie.

| Roxx_1761 a răspuns:

Pai.depinde de fata. Mie una imi place sa fiu in centrul atentiei intr un grup de baieti si cred ca asa este si in general. Cui nu-i place sa fie bagat in seamalaughing.happy?

| Roxx_1761 a răspuns:

Heiii.nu intindeti coarda. Nu cred eu ca fetele carora le place sa fie in centrul atentiei sunt ***** cum zice Alecs.Imi pare rau.Aici nu ti dau dreptate!

| Alasia a răspuns:

Eu nu stau cu un baiat curajos, la prietenul meu ii e frica de papagalul meulaughing (ok haideti ca a fost o gluma, de fapt chiar ii e "frica" dar se preface pentru a ma amuza pe minebig grin)