| anonim_4396 a întrebat:

Am în clasă o colegă foarte frumoasă. se uită tot timpul la mine mai ales n ore sau cand mai dansez prin cls. Dar cand ma apropi d ea vb q prietena ei despre un terminat. îmi place d ea. dar nu stiu dc ei îi place de mine. ce sa fac? sfaturi şi p bmw_hamman2009?

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Pai daca vorbeste deschis cu tine, si se uita des. mi-se pare normal ca ea asa incearca sa-ti dea de inteles. nu ti-se pare normal?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu cred ca te place.
incearca sa o inviti undeva si sa avansati cu discutia

| AndruţHere a răspuns:

Da.Cu siguranţă simte ceva. Încearcă să te apropii de ea. Să vorbeşti cu ea în pauze.să o ajuţi la o temă pe care nu o ştie.mă rog.Ai înţeles ce vreau să-ţi spun.