| edy555_4154 a întrebat:

Am in clasa o fata de care imi place,,,, iar ea se comporta frumos cu oricine dar cum mine se comporta altcumva si cu inca cativa mine imi zambeste imi face cu mana si aproape in fiecare ora se uita la banca unde stam 4 baieti toti cu care se comporte...ect. VA ROG ajutati-ma SA VAD DACA MA PLACE SFATUITIMA! MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| GanjaMan_1657 a răspuns:

Edy daca vrei sa fii smecher mutate in alta banca si vezi daca se mai uita invit`o la un suc cum zice iriza

1 răspuns:
| SmoKKe19 a răspuns:

Invit`o undeva... daca accepta inseamna ca te place, daca nu asta e happy