| OneLifeOneLove a întrebat:

Am in clasa o foarte buna colega.Ne intelegem bine, sau cel putin ne intelegeam, dar doar p parcursul orelor.Acasa nici in seama nu ne bagam.
Azi m-am certat cu ea, iar in timpul orei se uita la mine ca si cum m'ar uri. Oare de ce?
Eu sunt o persoana mai sensibila si bineinteles, a trebuit sa plang pentru.ca ne'am certat. Oare chiar merita?

2 răspunsuri:
| SERIOUX a răspuns:

Incearca sa vi vesela tot timpu si sa o intrebi multe chestii de gasca(crede-ma va merge)

| mispis a răspuns:

Nu merita.Nu pune suflet pentru persoane ca ea, care nu merita.:*