| Zendaya a întrebat:

Am in clasa un baiat dragut, intr-o pauza m-a chemat pe hol, mi-a zis ca ma place si ma intrebat daca si eu il plac.i-am raspuns ca ma mai gandesc.el a zis ca vrea raspunsul meu rapid...eu il plac, dar isi bate joc de prietenele mele! voi ce ziceti? îi spu adevarul?

5 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Daca tu crezi ca te place, spune-i adevarul, nu ai nimic de pierdut crede-ma.

| shadow72 a răspuns:

Si care e problema...si eu rad de prietenele prietenii mele

| neutrino a răspuns:

Graba strica treaba, iar el este un baiat grabit.

| chazz a răspuns:

Te gandesti daca il placi? Era da sau nu, imi place de acest baiat, stie sa rada de pitipoance.

| Bizzle a răspuns:

Eu zic ca da, altfel o sa-ti para rau mai tarziu.Incearca sa vezi cum e cu tine, dai o sansa, puneti o data fixa sau ceva de genul, si sa zicem dupa doua saptamani de relatie analizezi si vezi continui sau rupi totul, parerea mea este ca prietenii sunt mai valorosi ca iubitii/iubitele.Parerea mea! Sper ca te-am ajutat happy