| fanezodo a întrebat:

Am început să vorbesc cu o fată, la început îmi răspundea instant la mesaje, după câteva zile nu a mai răspuns destul de rar, aveți idee de ce? am pus presiune oare prea tare pe ea? ar trebui să nu i mai scriu o perioadă?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Spune mersy ca ti a consumat din timpul ei pentru tine, un baiat care nu face sex e usot de detectat, a vorbit cu tine din politete,banuiesc ca era frumoasa,de ce va dati la frumoase,eu mereu vad urati care vb cu fete frumoase apoi le jignesc, vezi de una ca tine, nu e atrasa de tine fizic simplu ia nu uita ca ele au o cariera, salar bun numai merge vrajeala cu am banii ca si ele iti permit, fetele stiu sa gestioneze mai bine banii, eu ma bucur ca femeile au devenit independente

| Violleta2022 a răspuns:

Pai asa decurg toate agatarile astea online: flirt, minciuna, pierdere de vreme si apoi se plictiseste si dispare.
Relatiile online sunt efemere, azi apar si poimaine au disparut.
Vreo o relatie reala?
Iesi afara in lume areala si cauta pe cineva real!

| Giulia911 a răspuns:

Nu ii mai scrie deloc

| Giulia911 a răspuns:

E bine ca ai făcut tu primul pas, dar dacă era interesata s-ar fi menținut cum era la început

| momcilo8001 a răspuns:

Asta ar fi cea mai bună soluție - să nu îi mai scrii. Dacă este interesată de tine, cu siguranță îți va scrie ea.