| Kitty999 a întrebat:

Am inceput viata sexuala cu prietenul meu de 2 luni, dar kidn facem dragoste eu n-am orgazm...de ce? imi fac griji(((((

Răspuns Câştigător
| alexa88 a răspuns:

Asa este la inceput...toate fetele patesc asta.Cu timpul o sa te simti mai bine(poate dura luni de zile). Succes!

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca va iubiti, va cunoasteti indeajuns, aveti o relatie bazata pe incredere si respect, atunci discuta cu el despre asta. Spune-i ce te excita, incercati sa cautati pozitii, miscari, atingeri care sa te excite. E bine sa discuti si cu ginecologul la care te-ai dus dupa inceperea vietii sexuale, sa excluzi o cauza organica (infectie, de exemplu).

| TotEu1993 a răspuns:

Buna. Poate nu te satisface cum trebuie prietenul.Implicati-va amandoi si vei ajunge si la un orgasm.Anunta-l si pe el si poate se va rezolva.Nu ai de ce sa iti faci griji. Multe fete isi pun aceasta intrebare.Bafta:kiss

Răspuns utilizator avertizat
| daniel827 a răspuns:

Probabil ca daca are el inaintea ta energia din suflet este consumata prin materializarea respectiva; dar de ce sa cauti orgasmul? din contra daca vrei sa fi bine si sa fi cum vrei, sa faci ce vrei " fugi " cat poti... happy youtube link : sex.the.secret.gate.to.eden

| AnAiLuI a răspuns:

Din mai multe cauze nu ai oragazm:
- nu te exciti destul de bine
-te gandesti in alta parte
- stresul de zi cu zii
-oboseala
- nu ai experienta in domeniu :d
- monotoniasad
Dar ca sa ai orgasm trebuie sa iei tu conducerea sa te faci pasionala sa-l exciti pe baiat ca in acelasi tp te exciti si tu love struck uita de lume uita de stres de probleme creaza`ti u atunci o lume in care existati doar tu si el love struckwinking fundabatting eyelashes

| mgtow a răspuns:

Daca prietenul tau dupa ce ajunge la orgasm asteapta 5 minute si apoi continuati o sa ajungi si tu

| dani_3310 a răspuns:

Pentru ca fetele ajung mai greu la orgasm decat baieti sau poate ca nu te satisface total depinde de om nu-ti fa griji big grin

| trololololol_2497 a răspuns:

Zi-i sa-ti urce cacatu-n roaba, sa ti-o dea la ochiu maro, sa tavaleasca porcu-n rahat, nu stiu cum sa-ti mai spun ca sa ma intelegi

| username_3216 a răspuns:

Nepotivire de caracter =))))))))))))))))
http://www.youtube.com/watch?v=JxY0_5jmbFw&feature=related

| Kitty999 explică:

Eu datorita uNor miscari am orgazM... dar anume in timpUl actului nu-l am

| Alexakos a răspuns:

Pentru ca nu te satisface el destul si problema asta o au multe fete/femei desi este cam devreme numa dupa 2 luni dar infine, daca tot ati facut sex de cateva ori eu zic ca e bine sa vb cu el sa-i spui ce te satisface, unde si cum, incercati tot felul de posibilitati, desi sunt 80% sigur ca el este de vina, nu ma intelege gresit nu zic ca este nu stiu cum doar ca se intampla asta la o gramada de baieti/barbati. vorbeste cu el si spune-i ca nu te satisface si sa incercati tot felul de posibilitati(pozitii, zonele unde te excita, etc)

| catalin_8562 a răspuns:

So, dear kitty, nasol daca "nai orgazm"! se pare ca scumpul tau iubit nu iti acorda atentia necesara in timpul actului sexual. se rezolva pe el si... b'bye! incearca sa tragi d timp inainte sa te penetreze, condu'l spre cele mai erogene parti ale corpului tau, oferiti mai mult timp atingerilor si saruturilor, arata'i ce iti place fara sa-ti fie teama, tu ai spus ca faceti dragoste, deci, a face dragoste prevede un preludiu mai lung...si asa o sa te bucuri de postludiul mult visat :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti masturba singura...

| justitiarul a răspuns:

Mai Kitty am o veste buna pentru tine! OrgaZm nu o sa ai niciodata dar orgasm e posibil sa ai candva. Poate cand mai cresti! Ce zici e asta?