| Heys a întrebat:

Am intalnin o fata pe net si ma cam dispera ca se adreseaza cu iubire si eu i-am zis de N ori sa ma lase in pace ca nu sunt cu ea da nu intelege. Incearca sa ma faca gelos cu nu stiu ce tipi i-am zis ca n-am nici o problema cu ea sa faca ce o duce capu in plus mai am si prietena care mia ctit odata mail.Cum sa scap de obsedata?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si ti-e greu sa-i dai "ignore"?
Sau nu stii cum?

| TitiDrLove a răspuns:

Si cu ce te face gelos daca iti zice iubire?laughing)
Poate chiar te place fata aia, insa daca tu nu o placi ai putea sa ii spui pur si simplu ca nu simti nimic pentru ea!

| tpuu a răspuns:

Sa-i dat ignore! '_*
Sau nu poti?! I don't want to see.
Un ignore si gata!winking.
Si inainte de asta lasa-i un mesaj! in care sa intelgeaba bine!happy
Alt`ceva nu ai ce face!hee hee
Succes.

| Seraph14 a răspuns:

Dai ignor.