| 1mihai3 a întrebat:

Am intalnit o fata si apoi am gasit-o si pe facebook nusn u imi reaspunde la mesaje nu imi puteti zice cum sa o abordez?

Răspuns Câştigător
| Dragomirescu_Cristi_1997 a răspuns:

Cateva din metodele mele
Buna dupa ce ai spus buna tu ii spui esti! Apoi o iei cu vrajeala cf? Daca si ea iti raspunde bine tu? o iei cu din astea uite m-am gandit sa vb cu cea mai frumoasa fata din lista mea de prieteni!
La urma vezi si tu ce iti spune mie toate imi raspunde (haha, ce glumet esti, ) laughing)
ii spui alta vrajeala : Spune-i sti ceva?
Si ea daca zice ce? ii spui: "O fata foarte frumoasa ca tine care citeste acest mesaj 'Ce mai faci' " laughing)
Intelegi?
Tu trebui sa ii arati ca esti glumet si ca nu esti timid si alte chesti laughing)