| MichaelFGDHR253665 a întrebat:

Am intilnit o femeie cam de a doua tinerete si nu prea stiu cum s-o cuceresc?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin sarm si farmec personal. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca tu nu stii, lasa-te pe mana ei, ca te invata ea.

| HazelEyes77 a răspuns:

Complimenteaz o...fa o sa se simta dorita. Apoi nu va mai trebui sa faci nimic. De obicei femeile mature stiu sa aprecieze pe unul mai tinere si mai neexperimentat in tainele amorului.

| MichaelFGDHR253665 explică (pentru HazelEyes77):

Mama mia ce raspuns fain miai data, auzi dar cum as putea pana ajung in pat cu ea sa o fac sa ajungem in pat, si pe deasupra in pat ce sa-i fac prima data?