| d3utzsa a întrebat:

Am intrat intr-o mare beleacrying(
va rog ajutati-ma sa scap crying(
eram pe cale sa ma impac cu fostul meu iubit, ma scosese de vreo 2 luni de la igg, a vnt la mine, ne-am sarutat, vorbeam mai mereu pe mess si la telefon, iar aseara, l-am sunat intruna sa il intreb daca vine azi la mine, nu mi-a rasp pentru ca era la fotbal si eu am crezut ca nu vrea sa imi raspunda!
l-am sunat de nu stiu cate ori, pe mess la fel, o grmd buzzuri iar de dim cand a intrt p mess mi-a dat iggcrying
acum nu stiu ce sa fac... o sa il sun dis sa imi cer scuze dar nu stiu ce sa ii ziccrying
ajutati-ma va roogsad

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Lasa-l in pace. Reactia ta este una complet anormala, arata ca nu ai pic de respect fata de el. Nu are rost sa mai continuati asa, cauta-ti un barbat in care sa ai incredere, pe care sa-l respecti, fata de care sa te porti normal.

| IloveME a răspuns:

Asta in caz ca iti va mai rasp! nu mai incerca sa fi asa insistenta cu telefoanele pentru ca vor crede baietii ca esti o disperata.

| Castiel a răspuns:

Mda deja poti sa cauti altu ala deja tea prins ca esti o retardata-disperata sa vezi acum daca este gen dala porc/jegos ce o sa-si bata joc de tinelaughing de abia astept!

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Tocmai ca ai fost foarte stresanta poate cautandul atat eu zic sa iti ceri scuze dar chiar daca nu le accepta asta e macar ai incercat.si pe viitor incearca sa te schimbi incearca sa ii lasi putina libertate nu fa mare caz daca nu iti raspunde din prima la tel, tu il suni si asteapta sa te sune el inapoi oricum apelul va ramane si va vedea ca l-ai cautat nu trebuie sa il suni de 100 de ori pana se enerveaza.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Doamne, fetito, cat poti fi de disperata si dispusa sa te umilesti?

| emchristina a răspuns:

Pai nu trebuia sa reactionezi asa. nu ai reusit decat sa pari o disperata. daca nu sti ce sa zici mai bine nu il suna. lasa-i un mesaj in care-i zici tot ce ai pe suflet. pe urma totul depinde de elhee hee

| mykydutza001 a răspuns:

Eu una nu cred ca ti-a dat ignor doar pentru ai insistat atat de mult cu telefoanele si pe cu buzz-urile.Ti-a dat ignor din alte motive.Si eu am patit de n asta si crede-ma ca acum stiu...nu il mai suna.De ce sa te rogi tu de el? ti-a dat ignor sa fie sanatos.Cum ai spus tu mai sus nu e prima data.

| dascalu_7622 a răspuns:

Frate...unde dracul mai e demnitatea?
il inteleg

| princess_8434 a răspuns:

Buna! spune ceia ce simti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mars la scoala! Scoala este un loc fain, unde inveti sa scrii.