| popmirgea1999 a întrebat:

Am intrat pe o fosta colega pe facebook si nu mi-a raspuns. Sa mai insist? Voiam doar sa o intreb ce mai face, cum mai e etc. E bine sa fii insistent?
P.S. Ea e mai populara asa, acuma cred ca e si cam fitoasa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off, facebook-ul este o retea anti-sociala din cate vezi. Promoveaza un statut de "printese pe piedestal" si din cauza asta ignora orice este in afara cercului lor de prietenie.

Daca nu ti-a raspuns, nu mai insista, pentru ca te va considera un ciudat si un disperat. Las-o in pace in viata ei linistita si tu vezi-ti in continuare de viata ta happy

Crede-ma ca e o fata si pentru tine acolo undeva.

O zi placuta iti doresc happy

| Green66 a răspuns:

Normal că nu ți-a răspuns dacă ai intrat pe ea...
În viață rebuie să fii insistent fiindcă altfel nu obții nimic. Atunci când le ceri părinților bani și ei te refuză, ce faci? Nu cumva insiști până îi faci să cedeze sau să-ți tragă două perechi de palme?

Răspuns utilizator avertizat