| anonim_4396 a întrebat:

Am întrebat o fată dacă mă place și a spus nu știu...Ce înseamnă asta?

11 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Înseamnă că nici ea nu știe ce vrea.

| Ady93 a răspuns:

Nu ai stabilit raport emotional cu ea, adica nu are inca incredere in tine. Ignora raspunsurile care zic sa "lupti" pentru ea, o sa iti creezi si mai multa durere de cap. Pur si simplu stai cu ea si mai interactionati. In acelasi timp fii atent sa nu fie doar conversatie ca de prieteni, sa nu ajungi in friendzone.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca mai ai mult de "luptat" incat s-o convingi ca tu esti cel mai bun.

| Emilian65 a răspuns:

Raspunsul pe care ti l-a dat inseamna ca nu te place.

| LoveSleep a răspuns:

Că nu știe.

Răspuns utilizator avertizat
| Pool77 a răspuns:

Mie imi displac fetele de genul. Intotdeauna le-am lasat balta pe fete cu acest raspuns. Pai ma uite corect ar fi sa-ti zica in fata "Nu ma scuze dar nu imi placi" sau sa-ti impartaseasca aceleasi sentimente. Nu exista ca nu stie, astea-s fite cu care vrea sa te faca papuc. Ori stai langa ea cam o saptamana si o intrebi clar daca da sau nu, ori o lasi sa se decida dupa ce nu te mai intereseaza.

| Kenya a răspuns:

E nehotarata sau n-are curaj sa iti spuna

| Kandia15 a răspuns:

Fie ca e confuza si nehotarate, fie din orgoliu. Stii tu, de obicei unele fete se lasa greu cucerite big grin.

| AndreeaAysel a răspuns:

Ca nu te place.

| AndreeaMadalina01 a răspuns:

Ori e nehotarata, ori nu vrea sa arate ca te place, ori vrea sa-i spui tu ca o placi