| eye5779 a întrebat:

Am intrebat o fata daca vrea sa fie cu mine iar ia a zis ca nu pe timpu scoli ceea ce e ciudat ca am invitato in oras si a acceptat iar acum ma intreaba daca o mai plac ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

Ca poate nu vrea ca cei din scoala sa stie ca sunteti impreuna! Daca te mai intreaba daca o placi tu sa i spui ca da!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihaela_5801 a răspuns:

Hey buna intrebare, noi fetele nu putem cu voi pentru ca ne sufocam, dar nu putem nici fara voi pentru ca avem nevoie de atentie, daca intr-adevar iti place de ea si vrei sa fii cu ea atunci spune-i drept da fato te plac si vreau sa fiu cu tine bla bla bla, sunt sigura ca te va accepta, iar in cazul ca nu o face si iarashi te refuza atunci poti sa o dai la o parte si sa mergi mai departe! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa te exprimi si sa scrii romana, si dupa aceea adreseaza`te aici!

| eye5779 explică:

Ms Mihaela pentru raspuns

| ladys_7805 a răspuns:

Esti elev, student, somer sau ai un job dar mai doresti un castig suplimentar? O noua oportunitate ! Intra in echipa GIADA-ROME! Loc de munca part time… Castig sigur… Inscriere gratuita… Firma cu cel mai bun sistem de recompensare a colaboratorilor in acest moment.Ce trebuie sa faceti? Intrati pe http://giada-rome.com si in partea stanga apare ''inscriere''completand toate datele ce vi se cer, folosind codul de reprezentant 3578 si ve-ti primi automat un catalog acasa gratuit. Dupa ce ai primit catalogul incearca sa plasezi o prima comanda. de minim 50lei! AVANTAJE: comision 25%- 32,5% din vanzarile proprii , sansa de a deveni coordonator echipa cu bonus de pana la 20 % din vanzarile echipei formate (optional). INFORMATII GASITI IN PAGINA MEA HI5 SI PE SITE! NU EZITATI SA MA CONTACTATI LA id:giadarome00

pe http://giada-rome.com vezi catalogu complet