| blunts a întrebat:

Am intrebat o fata daca vrea sa iasa cu mine si ea a zis ca are alt program in ziua aia si ca nici nu ne cunoastem.Si asta asa e pana acum am vorbit doar pe mes... Ce sa fac?

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

E grasă şi urâtă.

| elena a răspuns:

Sa cauti una adevarata, in carne si oase nu...deocamdata virtuala!

| butt3rfly16 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mai vorbiti in continuare pe mess si dupa ce o sa va dati seama ca v-ati apropiat atunci amandoi veti simti ca e momentul sa va vedeti si restul va veni de la sine.Bafta!

| JeSa a răspuns:

Buna!, pai daca fata e in acelasi gand cu tine, eu zic sa "mergi" mai departe cu ea, dar daca nu va intersectati, e bine sa ramaneti la capitolul amici decat sa suferi mai tarziu!, Pa, pa!

| buburuzAndreea a răspuns:

Imagineaza-ti, ideea nu era ca are un alt program in ziua aia. A fost doar o scuza. Ea se teme ca nu va cunoasteti destul de bine. Fie nu are inca incredere in tine, fie e foarte timida si ii e teama sa va vedeti face to face. Incearca sa o luati treptat. Exista mai multe etape. Mai intai vorbiti pe mess, apoi incepeti cu web-ul, microfon, ceva. E foarte important sa va auziti, se creeaza altfel legatura. Dupa un timp cere-i numarul de telefon. Abia apoi mai invit-o o data in oras. Nu o grabi, e frumos si sa o luati pas cu pas.

Mult noroc si rabdare. big grin

| inna a răspuns:

Mai intreaba o data... daca te refuz, e clara treaba big grin.

Sau... poate ca e timida big grin

| StaRmAgiC a răspuns:

Depinde poate pune si mult pret pe aspectul fizic.
Eu in general asa mai faclaughing
Sunt fel si fel de fete.hee hee

| razvix a răspuns:

Te sfatuiesc sa o lasi balta asta am facut eu si a venit in genunchi dupa mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, păi cunoaşte-o dă-te mai bine pe lângă ea deschide subiecte de vorbă, când ştii aproape totul despre ea, nu are cum să te mai ignore sub acest pretext happy fi sigur pe tine dar asta nu înseamnă să te prefeci narcisist în faţa ei.
Vei reuşi până la urmă dacă nu, lasă că mai sunt şi alte fete înainte.
Mult succes şi zi de zi să ai o zi frumoasă happy