| dragosinho92 a întrebat:

Am intrebat o prietena daca ar fi singura ar avea o relatie cu mine si mi-a spus ca "si tacerea este un raspuns"(zambind), ce sa cred din asta?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei tacerea inseamna NU

| corbulalbrosu a răspuns:

Deci ti-a dat de inteles intr-un mod tacit ca daca, ca acepta sa deveniti prieteni, ca doreste o relatia si compania ta. In caz contrar ti-ar fi raspuns verbal ca sa fii sigur de refuzul ei.Nu mai pierde timpul este cazul sa actionezi.Nu uita sa-i daruiesti o floare.Neaparat.

| Emilian65 a răspuns:

Raspunsul ei poate fi da sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ocolit un raspuns direct facand pe disteapta.

| matanuarecratima a răspuns:

Ca te place, evident

| Raul_Macicasan_1992 a răspuns:

Are prieten, treci mai departe, mai sunt multi pesti in ocean.