| Vladutelu a întrebat:

Am invitat o fata in oras, dar nici seen nu mi-a dat? Inca astept un raspuns, e iesita de cateva ore de pe Fb! Daca nu imi va raspunde ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci după ea cu lăutarii sa i cînte sub geam, ca in telenovele.

| sweetangels a răspuns:

Nimic. Daca vrei sa te placa, trebuie sa te respecti, nu sa fii un disperat fara alte preocupari...

| urseyul a răspuns:

Nimic, inseamna ca nu este interesta. Inceteaza din a trimite mesaje nu de alta dar o sa cazi in penibil.

| whatevernvm a răspuns:

Sa te sinucizi

| Eduard196 a răspuns:

A raspuns pana la urma?

| Eduard196 a răspuns:

A dat vreun raspuns?