| popmirgea1999 a întrebat:

Am irat pe facebook pe o fosta colega si nu vrea sa vorbeasca. Ce sa fac? Sa mai insist? Ea e mai cunoscuta asa si mult mai populara

3 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Din vina "popularității", cel mai probabil și-o luat-o în cap deci nu cred că mai are rost să încerci. părerea mea; 3

| neutrino a răspuns:

Mai "irita" inca o data si daca nu doreste nici acum sa vorbeasca, ureaza-i multa sanatate si cauta alta fata.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu vrea sa vorbeasca poate pentru ca are treaba, incerca mai tarziu happy iar daca si atunci nu raspunde treci la alta...

Cauta persoane care sunt la acelasi nivel de "popularitate" precum esti si tu, adica sa nu fie diferente intre voi.