| marycool a întrebat:

Am la mine in clasa un baiat care il plac mult.
Vine in fiecare pauza la mine si incearca sa ma faca sa rad.
Credeti ca sentimentul e reciproc?happy

Răspuns Câştigător
| LookBehinD a răspuns:

Da.
Mult succeswinking

Sunt baiat, si sunt sigur ca ii place de tine daca dintre toate fetele el vine doar la tine si incearca sa te faca sa te simti bine happy

Spune-i ce simti.Fi sincera. Te asigur ca ii place de tine happy

5 răspunsuri:
| Annie_3559 a răspuns:

Da, este smug

thinking

am trecut si eu prin asta.

succeskiss
papa

| calinzet a răspuns:

Daca un baiat face asa inseamna ca da! ...chiar te place! dar cat de mult? doar tu o sa iti dai seama. si s-ar putea sa fie putin timid, nu te sfii sa faci chiar tu primul pas!

| fluturas a răspuns:

Probabil, poate face asta doar din prietenie
dar daca vine doar la tine din toate fetele si sta mai mult cu tine cred ca da happy

| BubuLina999 a răspuns:

Da te place mai mult ca sigur

| ScandaL a răspuns:

Dap. Te place.Eu te sfatuiesc sa ii zici ce simti.big grin