| Kriss_Kristina_1996 a întrebat:

Am luat pilula de a 2a zi acum 3 zile, are ceva daca m-am jucat puțin jos astăzi? ( am facut Degețica ) Ramân gravida?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nici daca ai fi intretinut sex real si ar fi ajuns sperma in vagin in conditiile existente in momentul actual in organismul tau, formarea unei satcini ar fi in proportie de peste 97-98% imposibila. Pe de alta parte ar trebui sa stii foarte precis ca in urma unei degetici efectuate de tine insati, NU exista nici-o posibilitate de a se forma o sarcina, oricat ai incerca sau dori. big grin

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu ramai

| GoldenZenith a răspuns:

Doar daca degetul /degetele tale ejaculează.

| alin131 a răspuns:

In tot timpul asta exista femei care plang ca nu pot face copii, sau care varsa lacrimi continuu de ani de zile pentru ca au facut intrerupere de sarcina.

Nu mai face lucruri pe care sa le foarte regreti mai tarziu.