| anonim_4396 a întrebat:

Am mai bine de 3 luni de cand m-am despartzit de fata pe care am iubit-o cu adevaratstraight faceIn acest timpp am avut mai multe relatii si sexuale si cu pitzi care ele "cica sunt cumintzi" daca nu mai pot avea o relatzie stabila, mereu ma gandesc la easadCe pot face deoarece vreau o relatzie stabila (m-am saturat sa fiu fluturash)si nu mai pot pentru ca mereu zic ca "daca nu e ea tot degeaba". Ma gandesc ca nu mai pot avea niciodata o relatzie frumoasa cum am avut cu ea(2 ani ff frumosi:X:X:X)

Help me plsbig grin

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Mai, lasa in urma ta mostenire altor baieti, de exemplu daca ai fi avut aceast a relatie de 2 ani mai incolo pe cand ai fi fost de insurat, o cereai de sotie si te lupati sa fi mereu langa si cu ea, ei fi facut tu ceva de nu a mai mers treaba, ai uitat sa ii faci complimente si sa o apreciezi, ia cartea dragoste si respect de la editura kerigma, am ras de m-am prapadit cat de tampit am fost dupa ce m-am despartit dupa o relatie de 5 ani de o fata pe care o iubeam

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde de ce v-ati despartit!
Daca tu ai pus punct fara sa te gandesti la consecinte atunci e vina ta si meriti sa te lamentezi acum caci dragostea este sfanta si trebuie sa lupti pentru ea!

Daca a fost vina ei, atunci iarta-i greseala si abordeaz-o din nou, poate iese ceva daca simte si ea fiorul!

| ina88 a răspuns:

Dupa ce ai zburat din floare-n floare in acest timp fii sigur ca fosta ta prietena, pe care cica tu o iubesti, nu se va intoarce la tine. Nu meriti big grin

| victorrdg a răspuns:

Ms pentru raspunsuri dar...am incercat cam tot ce ziceti dar nu pot fata easad si cum am discutat si cu ea...vina a cam fost de ambele partzisad

| pryntzy a răspuns:

Pff.aceiasi problema pe care o am si eu. Pnm pentru inceput gaseste'ti o fata care sa iti placa cu adevarat, apoi incearca sa vezi daca merita sa ai o rel serioasa. Nu te mai gandi ca nu mai e niciuna ca ex'a pentru ca asa nu o sa ajungi niciodata la o rel serioasa.Stai linistit nu a murit mama fetelor:*! Bfta!