| Andru1996 a întrebat:

Am mai pus intrebare asta dar numai rasp proaste uite va zic corect tot d la A la Z...Am 14 ani imi place de o fata si vr sa fie cu mine...stie ca o plac am mai intrebato daca vrea sa fie cu mine m'a refuzat dar acum sunt ca sa zic asa mai apropiat de ea si vreau acum sa o intreb iar daca vrea sa fie cu mine. Ce sa fac sa accepte mi'e chiar teama de un refuzcrying. Sunt in grupul ei d prietene am pus'o p prietena mea ea mai buna si a aiei sa mai vorbeasca cu ea sa ii fka o impresie mai buna despre ea si ma rog sper sa am noroc...In vreo saptamana cel mult o sa o intreb si am nevoie de ajutor ce sa ii zic sa nu primesc un refuz ce sa ii mai zic inainte sa o intrebare? PLS HELP PLS FUNDA SI TOT CE VRETI RAMA DATOR PLS

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Hei, daca nu risti nu castigi nu?happy. Si in plus te vei intreba mereu daca ar fi acceptat sau nu.Profita de sansa, viata e doar una si un refuz nu e chiar un capat de drum.Si eu am fost refuzata de multe ori dar asta e, un sut in fund poate fi un pas inainte si chiar daca nu e mereu totul roz, ii putem oferi ce nuanta vrem, nu? Haide succes tongue!