| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta de cateva ori dar totusi.Eu avand o foarte mare sensibilitate la atingerea penisului cand il,,desfac,,daca l-as desface mai des as putea sa fac ca aceasta sensibilitate sa dispara? Sunt destul de sigur ca imi va cauza ceva,, probleme,, in viitor.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ori de cate ori se iveste posibilitatea incearca sa-ti decalotezi penisul si sa-l tii in aceasta stare cat mai mult posibil. Este indicat ca in acele momente sa-ti atingi cat mai des si cat mai mult timp pielea fina care acopera suprafata glandului. Doar procedand in acest mod acea sensibilitate excesiva care de fapt este absolut normala la inceput, se va atenua si incet incet va dispare in timp. Succes! Multa sanatate!

1 răspuns:
| HadesSs a răspuns:

Cu timpul o sa se desfaca singur, de la masturbare.