| Rokempes a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta odata,dar am uitat sa zic ceva "Salut! Azi in prima zi de scoala m-am certat cu iubita mea,am venit in careul scolii am vrut sa vorbesc cu ea dar tot se ferea,apoi in clasa am vorbit cu ea si mi-a zis ca nu ma mai vrea si ca sunt un taran,nesimtit si ca m-am folosit de ea, si toata vara a stat in casa din cauza mea pentru ca o alta fata vroia sa o bata si i-am zis ca ma ocup eu de asta, apoi eu am plecat in cantonament cu fotbal-ul si nu am avut timp sa ma ocup de asta plus ca toata vara nu m-a sunat eu o sunam si nu-mi raspundea.Si eu nu inteleg de ce a zis ca sunt taran si nesimtit pentru ca ma comportam frumos cu ea? Poata ca prea frumos.Cum sa fac sa fie din nou a mea? Si nu, nu am cum sa o uit pentru ca o vad in fiecare zi in clasa." ce vroiam sa adaug e ca ea nu e cu alt cine-va.

Răspuns Câştigător
| Gaviota a răspuns:

Problema este ca nu ai avut timp si pentru ea si automat s-a simtit abandonata.Nu vrea sa aiba probleme din cauza ta, probabil s-a saturat.Fii si tu mai atent cu ea cere-i iertare si vb k fata aceea care a vrut sa o bata, ca sa se simta si ea protejata si iubita de tine.happy

5 răspunsuri:
| An0oNim0uS a răspuns:

Du-te si vorbeste cu ea incearca sa rezolvi "conflictul" intre ea si fata accea succes

| MishikiCrisy a răspuns:

Pai ocupate de aia mai intai si demonstreaza-i ca nu ai avut nimic deaface cu ea. Spune-i ca ai sunat-o toata vara si ea nu, etc. Adica da-i exemple de lucruri pentru care tu nu a nicio vina. Daca tot nu devine iar iubita ta atunci poate a dat o scuza ca sa nu mai fie cu tine.

| PsyhoWoman a răspuns:

Altcineva *

| Mihai453 a răspuns:

Muta-te in alta clasa si uita-olaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alt an, alte ganduri, alte teluri alte sperante.impacate cu ideea.alte figuri, alte fite, alte capricii. obisnuieste-te