| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus o data intrebarea, dar nu prea am pus-o cum trebuie:
Baieti, care ar fi motivul/motivele pentru care v-ati impacat cu o fata de mai multe ori (sa zicem, 3 ori laughing ), insa voi ati fost cei care ati facut primul pas catre impacare?

Răspuns Câştigător
| Meaningful a răspuns:

1. Am trait iubirea adevarata alaturi de ea.
2. Inca nu am intalnit o fata care sa ii fie cel putin egala ca naturalete si ambitie
3. Pentru a fi noi unii dintre putinii care demonstreaza ca inca exista acea iubire fara de orgolii, fara de reprosuri, acel ''Te iubesc doar pentru ca te iubesc.''
Uraste-ma dar eu nu pot sa fac altceva decat sa te iubesc, iarta-ma pentru ca te iubesc.
Atunci cand iubesti nu mai tii cont cine a gresit, important e ca iti doresti ca povestea sa continue.
Eu am facut acesti pasi pentru ca vedeam in ochii ei copiii nostri.
Daca nu ai acest motiv, consider ca nu merita sa te impaci cu ea.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Iubirea.