| friday a întrebat:

Am mai pus o intrebare asemanatoare. dar incompleta.
Deci. e vorba de un tip despre care nu stiu ce sa cred.
Face unele chestii total paradoxale cu altele.Ca sa fiu mai explicita o sa dau niste exemple reale:
Imi da provocari de genul sa-l sarut &co.
Cateodata insa parca nici nu exist. dar asta se intampla la petreceri. Si chestia-i ca nu pot pune asta pe seama faptului ca se-asunde de ochii lumii fiindc-a zis chiar el ca nu-i pasa ce crede lumea si face unele faze si in public, cum ar fi sa ma ia in brate si de-astea.
Vreau sa zic ca el de obicei le spune altor fete in fat ce vrea de la ele, insa mie nu mi-a zis nimic concret nicicand, numai bate aporpouri, daca pot spune asa.
Ce credeti ca inseamna toate astea?
Thx c-ati citit pana aici si da, dau funda.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Deocamdata te tine sub lupa si te studiaza.
Vrea sa-ti vada reactiile,sa vada daca esti chiar atat de grozava sau i se pare...
Posibil,desi e indraznet cu fetele,in fata ta sa nu gaseasca curajul necesar sau pur si simplu,inca nu a venit momentul sa ti-o spuna.
Dar de placut, te place.
Stai linistita, comporta-te exact ca si pana acum si lasa-l sa se hotarasca.
Deocamdata se joaca cu tine ca pisica cu soarecele.
Mult noroc!

4 răspunsuri:
| IulianaRC a răspuns:

Buna. nu stiu daca te merita cu adevarat odata ce pare indraznet nu stiu de ce ar avea retineri in ceea ce te priveste incearca sa ii spui punctul tau de vedere si sa lamuriti lucrurile. Funda?

| irennee a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie doar ca pe mine nu ma ia in brate in fata cunoscutilor ci doar daca suntem pe strada...

| Everything a răspuns:

Dupa parerea mea te place dar nu are curaj sa-ti spuna iar celorlalte fete le zicea in fata fiindca probabil le placea doar pentru figura

| gabi45 a răspuns:

As zice ca te place si ii este rusine sa dezvaluie acest lucru